Buradaki projeler bugüne kadar yaptığımız çalışmaların sadece bir kısmıdır.

Ruhi Çenet Videoları

Ruhi Çenet Videoları 4.7 Milyon takipçili kanal. Bilgi videoları paylaşıyor. Videolarını editlemek için Premiere Pro, animasyon eklemek için ise After Effects programını kullanıyoruz.        

Htube TV - Bilgi


İngiltere'den beraber çalıştığımız bilgi kanalı. Bu kanalda sadece Premiere Pro kullanıyoruz. Video kalitesini arttırmak için geçiş efektleri ile destekledik.

Uslu Mimar - Vlog

Ev turu videoları hazırlayan bir kanal. Farklı tarzda hazırlanmış videoları kanalında görebilirsiniz. Kanal abone sayısı orta düzeyde. Her bütçeye uygun fiyatlarla çalıştığımız için uzun vadeli bir işbirliği içindeyiz.

Jale Balcı - Yemek


Özellikle Instagram'da aktif bir şekilde içerik üreten bir yemek kanalı. YouTube videolarını aynı gün içinde teslim modeli ile çalışıyoruz. Bütçenize uygun farklı çalışma modellerimiz mevcut. Siz de aynı gün içinde teslim modeli ile çalışmak isteyebilirsiniz.

Animasyon ve Seslendirme

Animasyon ve Seslendirme ihtiyaçlarınız için iletişime geçebilirsiniz. 
Uygun fiyata ve zamanında.

Kuryemisci.com

Yeni nesil kuru yemişçi anlayışı ile online pazarlama yapmaktadır. Hem seslendirme hem de animasyon çalışmasını izleyebilirsiniz.

SnapEx Kripto Para

Instagram IG tv için yapılan bir çalışma. Seslendirme ve animasyon çalışması.        

Grand Makel Hotel

Pandemi süreci için hotelin özel olarak tasarlanmasını istediği bir çalışma. Tek video edit modeli ile markanıza özel çalışmalara örnek bir video.

Eda And - Müzik Klibi

TRT Müzik kanalında yayınlanan klip çalışması. Almanya'da yaşana müzisyen sadece yeşil perde önünde videoları çekti. Yeşil perde yerine farklı tasarımları video montaj ile ekledik. Videoda gördüğünüz tüm sahneler sıfırdan yapıldı.